środa, 25 czerwca 2014

Jakub Ćwiek- akcja charytatywna i spotkanie autorskie

W sieci znaleźć można nowe opowiadanie Jakuba Ćwieka pt. Zawieszenie niewiary. E-book kosztuje 8 złotych, a cały dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na pomoc dla Pauli Sochaj-Gola.

Opis akcji:

Kiedyś była wolontariuszką i pomagała niepełnosprawnym, dzisiaj sama potrzebuje pomocy. Paula ma 27 lat i jedno wielkie marzenie – ponownie podrzucić swojego małego synka.

„Paula Gola-Sochaj – rodowita głuchołazianka, kilka lat temu dowiedziała się, że ma rozszczep kręgosłupa na poziomie L4-S1, skoliozę, lordozę, syringomielię oraz cierpi na przewlekły zespół bólowy. W ciągu ostatnich 2 lat przeszła 2 operacje, ale torbiele w jej rdzeniu rozrastają się w szybkim tempie, co doprowadziło do tego, że porusza się na wózku inwalidzkim. Bywają dobre dni, kiedy założy gorset i porusza się dzięki kijkom, ale częściej bywają te trudne, kiedy nie może nawet wstać z łóżka. Lekarze w Polsce rozkładają ręce, gdyż operacja, którą mogliby przeprowadzić, jest bardzo trudna, niebezpieczna i nie gwarantuje poprawy. Institut Chiari & Siringomielia & Escoliosis de Barcelona daje jej niemal 90% szans na powrót do sprawności. Dlatego potrzebna jest nasza pomoc. Trzeba zebrać jakieś 16 tysięcy euro, czyli około 70 tysięcy złotych. Pierwsze wpłaty już wpływają”.

Opowiadanie zakupić można na stronie:
http://tess-shirt.pl/glowna/35-zawieszenie-niewiary.html


Jakuba Ćwieka będzie też można zobaczyć w krakowskiej księgarni Matras na Rynku Głównym 23. Spotkanie odbędzie się 27-go czerwca o godzinie 18:00.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz