piątek, 24 października 2014

Czytam to! - odsłona czwarta


Czytam to! odsłona czwarta czyli pierwszy cykliczny program o książkach produkowany przez wydawnictwo, z Robertem Kasprzyckim w roli prowadzącego, a w nim targowe nowości, czyli:

• Julia Hartwig Dziennik, tom 2  - „kiedy literatura przemienia się w rodzaj taniego magla, tego typu głos wydaje się głosem niezwykłym, takim, który brzmi jasno i wysoko”;

Księgi Jakubowe czyli w przekonaniku Roberta Kasprzyckiego „całkiem nowa Tokarczuk i całkiem nowe pisanie na temat polskiej literatury, historii literatury i tego czym była Rzeczpospolita w czasach tysiąca narodów”;

Półbrat Christensena, którego „czyta się tak, jakby się piło dobrze zmrożoną norweską wódkę, tak gęstą, że aż oleistą i tak zimną, że po prostu przenikającą do cna”.

Obejrzyjcie nowe wydanie Czytam to!, w którym Robert Kasprzycki recenzuje, chwali, a jeśli trzeba krytykuje. Upijcie się Christensenem, rozsmakujcie w Tokarczuk i poczujcie klasę Julii Hartwig, a przy okazji wstąpcie na Targi Książki w Krakowie (23-26 października) i zdobądźcie podpisy obydwu wymienionych pań.

Już niebawem kolejna dawka wiedzy o nowościach! Czekamy na was na kanale Wydawnictwa Literackiego 6 listopada o godz. 14.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz