poniedziałek, 19 stycznia 2015

Poczytajże! 22-24 stycznia

Od najbliższego czwartku do soboty włącznie (22-24 stycznia) w Krakowie organizowana jest akcja Poczytajże!, organizowana przez Marcina Gnata, twórcę wydarzenia na facebooku: Przeczytam 52 książki w 2015 roku i Ewelinę Sasin z Korporacji Ha!art, mająca na celu promowanie czytelnictwa. Osoby, które zdeklarowały przeczytanie 52 książek, będą mogły spotkać się na żywo i dopingować do dalszego czytania.
Zaplanowanych jest kilka atrakcji m.in. każdy kto odwiedzi księgarnię Korporacji Ha!art (pl. Szczepański 3a, Bunkier Sztuki) ma możliwość nabycia książki za 1 gr., zakupu nowości wydawniczych Korporacji Ha!art z 40-procentowym rabatem i kawy ze zniżką w Bunkier Cafe przy Plantach. 

W czwartek, 22 stycznia o 20:00 w Bombie Na Placu (pl. Szczepański 2/1) odbędzie się Seria Czytań, podczas której swoje najnowsze utwory zaprezentują: Sławomir Shuty, Joanna Dziwak, Soren Gauger, Łukasz Podgórni i Piotr Marecki.

Zaś w piątek i sobotę, tj. 23 i 24 stycznia w księgarni Korporacji Ha!art odbędą się wspólne krótkie czytania. Ewelina Sasin i Marcin Gnat przeczytają fragmenty ksiażek, po które aktualnie sięgnęli, natomiast Jan Bińczycki odczyta fragmenty prozy Jana Krasnowolskiego, a Tomasz Charnas zaprezentuje twórczość Mariana Pankowskiego, której miał przyjemność być redaktorem.

Szczegółowy opis akcji Poczytajże! i należącej do niej Serii Czytań znajduje się pod linkami: 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz