czwartek, 12 marca 2015

Spotkanie z Magdaleną Kozak

W Empiku Arkadia (Warszawa, al. Jana Pawła II 82) 24 marca 2015 o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie z Magdaleną Kozak – niezwykle popularną polską pisarką SF/fantasy, autorką bestsellerowej trylogii Nocarz, Renegat, Nikt. Spotkanie skupi się wokół najnowszej, długo wyczekiwanej i pisanej aż cztery lata powieści Łzy Diabła – niezwykle oryginalnej próby przeniesienia doświadczeń Autorki z odbytych przez nią misji wojskowych w Afganistanie do odległego, fantastycznego świata – na planetę Dżahan.

Ta pasjonująca, napisana z iście filmowym rozmachem, ale co najważniejsze bardzo autentyczna opowieść o wojnie, miłości, męstwie i odkrywaniu własnej tożsamości (grubo ponad 700 stron!) to znakomita lektura nie tylko dla miłośników fantastyki, ale także amatorów powieści sensacyjnych i military fiction. Magda Kozak opowie o źródłach inspiracji, o Łzach Diabła, o swoim życiu pisarki, żołnierza i lekarza, porozmawia z czytelnikami i rozda autografy. 

Więcej w wydarzeniu na Facebooku: 

W oczekiwaniu na spotkanie zapoznać się można z bardzo obszernymi fragmentami Łez Diabła – prezentującymi dwa główne wątki powieści – wątek Izzata (kampania Honoru Smoka) i Znajdy (Mściciel z Pól) w brawurowym wykonaniu Adama Baumana z klimatyczną oprawą muzyczną.  O Łzach Diabła i o sobie opowiada też sama autorka.

Fragmentów możecie posłuchać tu: 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz