sobota, 27 lutego 2016

Konkurs! Tańczymy już tylko w Zaduszki (rozstrzygnięty)


Już 29 lutego ma swoją premierę zbiór reportaży “Tańczymy już tylko w Zaduszki. Reportaże z Ameryki Łacińskiej” autorstwa Marii Hawranek i Szymona Opryszka [opis książki tutaj]. 

Z tej okazji ogłaszamy konkurs! Dzięki wydawnictwu Znak Literanova mamy dla was egzemplarz książki. Co zrobić aby wygrać? Wystarczy pod tym postem, w komentarzu napisać do jakiego kraju Ameryki Łacińskiej chcielibyście pojechać i dlaczego. Najbardziej interesującą odpowiedź nagrodzimy książką. Czas do 4 marca do godz. 23:59 (piątek). 

Wyniki podamy dzień później. A zwycięzcę poprosimy aby do 7 dni podał nam dane do wysyłki. Oczywiście będzie nam miło jeśli polubicie nasz profil na  Facebooku (ale nie jest to obowiązkowe).
Dziękujemy, że tu zaglądacie i życzymy powodzenia :)


Wyniki konkursu!!!

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Wszystkie odpowiedzi nam się spodobały, ale trzeba wybrać zwycięzce więc zdecydowaliśmy się nagrodzić odpowiedź Marty T książką "Tańczymy już tylko w Zaduszki". Z racji, że odpowiedzi były tylko dwie (albo aż dwie, bo wybór i tak był trudny) postanowiliśmy przyznać Magii słowa książkę niespodziankę. Obydwie uczestniczki prosimy o przysłanie adresów do wysyłki na adres "ksiazkiimy@gmail.com" w terminie do 7 dni. Gratulujemy i pozdrawiamy :)

4 komentarze:

 1. Urugwaj. Między innymi dlatego, że tam urodziła się moja ulubiona aktorka, Natalia Oreiro. Zdaje sobię sprawę, że może jej tam nie być non stop, ale po prostu chciałabym tam się kiedyś znaleźć, po prostu. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyniki konkursu zostały zamieszczone w poście konkursowym. Dziękujemy za udział, gratulujemy i prosimy o dane do wysyłki na podanego maila :)

   Usuń
 2. Zdecydowanie Brazylia! Chciałabym do niej pojechać ponieważ marzy mi się ogromnie zobaczyć wodospady Iguazu. Miastem które szczególnie chciałabym zwiedzić jest Rio de Janeiro. Jest to miasto pełne atrakcji, a te które szczególnie pragnę zobaczyć to : słynna figury Chrystusa Odkupiciela, Góra Cukru o zachodzie słońca, Escadaria Selarón [schody na których zdjęcie musi być obowiązkowo]. Marzenia do spełnienia ;)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyniki konkursu zostały zamieszczone w poście konkursowym. Dziękujemy za udział, gratulujemy i prosimy o dane do wysyłki na podanego maila :)

   Usuń