poniedziałek, 24 października 2016

Dom czwarty - Katarzyna Puzyńska (zapowiedź)

Była komisarz Klementyna Kopp po czterdziestu latach wraca w rodzinne strony. Na prośbę matki ma przyjrzeć się sprawie pewnego morderstwa. W drodze do Złocin znika jednak bez śladu. Mieszkańcy zgodnie twierdzą, że nigdy nie dotarła do miasteczka, ale aspirant Daniel Podgórski odkrywa, że musiało być inaczej. Dlaczego wszyscy kłamią? Co stało się z Klementyną? Kto maluje tajemnicze graffiti z czarną szubienicą i podrzuca martwe ptaki? Jaki ma to związek z okrutną egzekucją, dokonaną nad jeziorem Bachotek w październiku 1939 roku?  

„Dom czwarty” to siódmy tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Opowieści o Lipowie łączą w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym. Porównywane są do książek Agathy Christie i powieści szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg. Prawa do publikacji serii sprzedane zostały do ponad dwudziestu krajów. 


Data premiery: 08.11.2016
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Liczba stron: 576

Autorkę "Domu czwartego" będzie można spotkać już w najbliższy weekend na Krakowskich Targach Książki. Katarzyna Puzyńska 29 października w godz. 11-12 podpisywać będzie książki na stoisku Prószyński i S-ka. Będzie można też nabyć jeden ze stu przedpremierowych egzemplarzy "Domu czwartego". 

Więcej informacji na fp autorki:
 https://www.facebook.com/katarzynapuzynska/?fref=ts

2 komentarze: